לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לדיו / טונר למדפסת שלכם
חייגו 1700-50-70-55 והשליח בדרך אליכם

איך לבחור מדפסת הזרקת דיו

מדפסות העובדות בעיקרון של הזרקת דיו הן ללא ספק המדפסות האידיאליות לשימוש ביתי. בעזרת שילוב של דיו נכון ונייר טוב מדפסות אלה יכולות לייצר הדפסי גרפיקה באיכות גבוהה תוך שמירה על שימוש דיו חכם.

כל מדפסת שמתבססת על טכניקת הזרקת דיו כלשהי מסוגלת להדפיס על סוגים שונים של מדיה וגדלים שונים של נייר והדובדבן שבקצפת – מדובר במדפסות לא יקרות. במיוחד בהשוואה למדפסות לייזר שונות.

 

מהפכת דיו ומדפסות

בעידן הדיגיטאלי של היום בו הטכנולוגיה מתקדמת בקפיצות עצומות והעלויות לא מפסיקות לרדת היכולת להדפיס הופקעה מבתי הדפוס המקצועיים וכמעט כל אחד מחזיק במדפסת בבית לשימושו האישי.
מנגד גם יצרני דיו גדולים זוכים לתחרות מאסיבית מיצרני דיו גנרי בעולם כולו המציעים דיו חליפי באיכות המשתווה לזו של דיו מקורי במחיר זול יותר.

שני האלמנטים הללו הפכו את רכישת המדפסות הביתיות לתופעה רווחת ופופולארית למדי.

נקודות מפתח להדפסה איכותית

אם גם אתם מתכננים לרכוש מדפסת הזרקת דיו הנה מספר נקודות ששווה להתעכב עליהן לפני ובעת הקניה:

 • מהות ההדפסה – בבחירת מדפסות חשוב להבין מראש מה יהיה שימושה המרכזי. האם אתם מתכננים בעיקר להדפיס דפים מבוססי טקסט או שמא אתם בונים על הדפסתם של יצירות מורכבות יותר?
  הבנת מהות ההדפסות שלכם תסייע בבחירת מכשיר עם מפרט טכני נכון, סוג נכון של דיו ואפשרויות שמתאימות במיוחד לצרכים האישיים.
 • רזולוציה – הרזולוציה קובעת את החדות ורמות ההגדרה שלה. את הרזולוציה מודדים לפי כמות נקודות הדיו שמוחדרות מכל מחסנית או טונר אל אינץ' אחד. באופן כללי איכות ההדפסה עולה בהתאם לכמות הנקודות שמוחדרות לאזור אחד.
 • צבעים – מערך צבעים בסיסי של דיו למדפסת כולל את שלושת צבעי היסוד וצבע שחור, מערך זה מתאים להדפסות הכוללות בעיקר מלל ולהדפסת תמונה מידי פעם. לשימוש יותר מורכב רצוי לבחון גם מדפסות עם יותר צבעים.

ישנם עוד פרמטרים שיש להביא בחשבון ברכישת מדפסת להזרקת דיו אבל שלושת הנתונים הללו יכוונו אתכם לכיוון הנכון, המתאים והמשתלם ביותר !

השאירו פרטים

ונחזור אליכם מיידית  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם מיידית   התקשרו עכשיו 1700-50-70-55