לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לדיו / טונר למדפסת שלכם
חייגו 1700-50-70-55 והשליח בדרך אליכם

השוואה בין דיו חלופי למקורי


דיו חלופי הוא אלטרנטיבה שנחשבת זולה יותר מדיו מקורי. במשפט אחד ניתן לומר כי דיו חלופי, כמו כול תחלופה אחרת, מנסה להתחקות אחר המוצר המקורי תוך שמירה על עלויות הפקה נמוכות יותר המאפשרות לחברה המייצרת לתמחר אותו במחיר נמוך יותר מזה של המקורי.

הסיכון בקניית דיו חלופי

ישנו סיכון מסוים כאשר רוכשים דיו חלופי וכדאי להביא בחשבון מספר דברים:

  • ישנן מדפסות שאינן עובדות עם תחליפי דיו והתקנת תחליפים שכאלה עלולים לגרום נזק למדפסת, נזק שאינו מכוסה בתעודת האחריות מהחברה.
  • לעיתים חברות המספקות מחסניות חלופיות לא יתירו לצרכן להחליף דיו למדפסות ואפילו במקרים של אי התאמה לא יוחזר כספו.
  • בקניית תחליפי דיו למדפסת אינה מקבלת את המשוב הטכנולוגי המושלם על פיו היא מתוכננת מה שיכול לפגום באיכות ההדפסה בצורה משמעותית.

 

זה עניין של מיליליטר

לעיתים מה שמוצג כחסכון גדול בכסף הוא למעשה שאלה של מידה. כאשר עורכים השוואת מחירים בין מחסניות דיו חשוב להתמקד בכמות המיליליטרים שיש במחסנית הדיו ולא להתפתות לעיצוב מטעה או פרסום נוצץ. בהחלט ייתכנו מצבים בהן שתי מחסניות דיו יראו אותו דבר כשעל הדיו החלופי מתנוססת הצעה נמוכה בהרבה מזו של הדיו המקורי אך מבט אחד מקרוב יחשוף כי מדובר למעשה במחסנית דיו גדולה יותר.

 

על איכות לא מתפשרים

כשקונים דיו מקורי אפשר להיות רגועים ובטוחים שבידכם מוצר המותאם באופן מושלם למדפסת שלכם ולצורה בה היא עובדת. התאמה שכזו בין דיו למדפסת מייצרת הדפסים איכותיים וכשמדובר בתמונות אישיות, הזמנות חגיגיות ואומנות מורכבת האיכות הזו חשובה ונראית לעין במיוחד.

יש משהו מפתה בקניית דיו זול יותר ואם אתם בעיקר מדפיסים ניירת בסיסית בהחלט כדאי לשקול את זה אבל כל הדפסה שהיא מעבר להדפסות קונבנציונאליות פשוט תיפגם מאיכותו הפחותה יחסית של הדיו.
אם איכות ההדפסה חשובה לכם, על תיקחו סיכון ולכו על בטוח, לכו על דיו מקורי.

השאירו פרטים

ונחזור אליכם מיידית    השאירו פרטים

    ונחזור אליכם מיידית      התקשרו עכשיו 1700-50-70-55