לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לדיו / טונר למדפסת שלכם
חייגו 1700-50-70-55 והשליח בדרך אליכם

כיצד לבחור דיו למדפסת ב-4 שלבים פשוטים

כשיודעים כיצד לבחור דיו למדפסת ניתן לחסוך מאות שקלים

ידעתם שבחירה נכונה של דיו למדפסת יכולה לחסוך לכם מאות שקלים ויותר מדי שנה? עם זאת, רוב הצרכנים אינם מקפידים לבחור את סוג הדיו המתאים ביותר עבור המדפסת שלהם. אז כיצד תוכלו לדייק את הבחירה וליהנות מחסכון משמעותי? הנה 4 שלבים פשוטים שיעזרו לכם לעשות זאת, רק לגזור ולשמור

דיו למדפסת- כיצד לבחור דיו למדפסת

שוק המדפסות העולמי כולל עשרות יצרנים מוכרים ואלפי דגמי מדפסות, לצד דגמים חדשים שמתווספים לו מדי שנה. כל מדפסת כזו מתאימה למגוון רחב של סוגי דיו ולאו דווקא לסוג אחד ספציפי. כפועל יוצא, בחירת דיו למדפסת עלולה להיות משימה מאתגרת, אך אנחנו כאן בכדי להפוך אותה לקלה יותר. כך תרכשו דיו למדפסת בארבעה צעדים פשוטים:

  1. כיצד לבחור דיו למדפסת? בדקו את שם היצרן ודגם המדפסת שלכם

עוד לפני הגעתכם לחנות או הכניסה לאתר האון ליין, הצטיידו מראש במספר מחסנית הדיו מהמותג והדגם של המדפסת שברשותכם. אם אין לכם מחסנית ישנה או פרטים של המדפסת, תוכלו לחפש אותם באינטרנט בקלות. בכדי לעשות זאת עליכם לאתר את שם היצרן כפי שמופיע על גבי המכשיר וכן את דגם המדפסת כפי שמודפס בחלקה התחתון, האחורי או בצידה. כעת חפשו אותם בגוגל, או מומלץ יותר – באתר היצרן. לאחר שבידכם מספר דגם המדפסת תוכלו למצוא את סוג הדיו הנדרש באופן מהיר, כיוון שבכל מקום שבו יופיע מפרט המדפסת, יצוינו גם סוגי הדיו המתאימים לה.

  1. החליטו אם לקנות מחסניות דיו מקוריות או תואמות

יש לכם דרישות ספציפיות מהמדפסת? חשוב לכם לא לחרוג מתקציב שנקבע מראש? אתם יכולים לבחור את סוג הדיו בהתאם לצרכיכם המדויקים. שתי האפשרויות העומדות לרשותכם הן מחסניות דיו מקוריות או דיו תואם. אז מה ההבדל בין שני סוגים אלו? מחסניות דיו של יצרן מקורי (OEM) מתאפיינות באיכות הגבוהה ביותר. מדובר במחסניות דיו המיוצרות על ידי אותה החברה שייצרה את המדפסת שלכם. מחסניות דיו מקוריות מאפשרות להגיע לרמת הדפסה גבוהה ואיכותית אך כפי שניתן לצפות הן נחשבות ליקרות יותר בהשוואה למחסניות תואמות. האלטרנטיבה הזולה יותר היא מחסנית תואמת המיוצרת על ידי חברות שונות במטרה להתאים למגוון סוגי מדפסות. כיום ניתן למצוא דיו תואם המעניק איכות הדפסה טובה לצד מחיר נגיש.

3.  מחפשים דיו מחודש או תואם? הקפידו לרכוש דרך חברה אמינה

מדפסות הזרקת דיו ביתיות וכאלו המיועדות לשימוש משרדי מתאפיינות לרוב בעלויות הגבוהות ביותר לעמוד הדפסה. זו הסיבה לכך שצרכנים רבים מעדיפים לרכוש מחסניות דיו תואמות או מחסניות דיו מחודשות. אם גם אתם בוחרים לעשות זאת או מתלבטים עדיין כיצד לבחור דיו למדפסת שלכם, חשוב שתרכשו אותן דרך חברה אמינה ומוכרת. אל תתפתו לרכוש דיו זול דרך ספקים אנונימיים ברשת, כיוון שמוצר פגום או מזויף עלול לפגוע בפעילות המדפסת שלכם ואף להשבית אותה לגמרי. זכרו, לעיתים הבחירה הזולה מתגלה כיקרה ביותר.

  1. בדקו מראש מה כמות הדיו במחסנית

כל מחסנית דיו מציינת את כמות הדיו אותה היא מכילה, כך שניתן לחשב מראש את כמות ההדפסות הממוצעת הצפויה לכל מחסנית או ראש דיו. על ידי כך ניתן לבדוק את עלות ההדפסה של דף בודד, כך שתוכלו להשוות מחירים בין סוגי דיו שונים ולבדוק מה סוג הדיו שיאפשר לכם עלות הדפסה נמוכה יותר ולרכוש דיו בזול. סיבה נוספת לבדיקה מראש של כמות הדיו בכל מחסנית היא העובדה כי קיימות מחסניות דיו בעלות נפח שונה. כך תוכלו לבצע השוואת מחירים מדויקת בהתאם לכמות הדיו בכל סוג מחסנית.

השאירו פרטים

ונחזור אליכם מיידית    השאירו פרטים

    ונחזור אליכם מיידית      התקשרו עכשיו 1700-50-70-55