מדפסת משולבת

מדפסות משולבות All-in-One: מה לחפש

ישנם מאפיינים רבים אותם יש לקחת בחשבון בעת החלטה על רכישת סוג של מדפסת משולבת. פרטנו את כל המדפסות המשולבות על סמך הקריטריונים הבאים:

הדפסה

זוהי הפונקציה המרכזית של כל המדפסות המשולבות, מכיוון שזוהי הפונקציה בה המשתמשים עושים הכי הרבה שימוש. חפשו מדפסת המדפיסה מסמכים בשחור –לבן בקצב של 15 דפים בדקה או במהירות גבוהה יותר (למדפסות הלייזר יש נטייה להיות מהירות יותר). דבר זה מבטיח כי עבודות הדפסה ארוכות לא ישלטו על המכשיר למשך פרקי זמן לא סדרים. מדפסת צריכה להיות גם מסוגלת להדפיס הדפסות צבע במהירות של 10 דפים בדקה לכל הפחות.

איכות ההדפסה נמדדת ברזולוציה. כל המדפסות שסקרנו הדפיסו בשחור-לבן באיכות של 600 x 600 נקודות לכל אינץ' (dpi) או באיכות טובה יותר, מה שאומר שהן כולן מפיקות מסמכים בשחור-לבן הנראים מקצועיים. במידה ואתם מתכננם להדפיס מספר גדול של מסמכים צבעוניים, חפשו מדפסת עם רזולוציית צבע של  dpi1200 x 1200 לכל הפחות.

כמו כן חפשו מדפסת המאפשרת הדפסה דו צדדית אוטומטית. מאפיין זה מצביע על כך שהמדפסת מסוגלת להדפיס באופן אוטומטי בשני הצדדים של הדף. פונקציה זו חוסכת בכמות הנייר, דבר הנחשב לחסכוני לכיס שלכם וגם לסביבה וכמובן אפשרות להדפיס בגרסת טיוטה שיכולה לחסוך לכם דיו שמן הסתם
מהווה את ההוצאה היקרה ביותר בתחזוקה מדפסת.

סריקה והעתקה

חפשו אחר מדפסת הסורקת ברזולוציה של 600 x 600 dpi לכל הפחות וזאת על מנת להבטיח שהסריקות שלכם יהיו מפורטות ונקיות. מזין מסמכים אוטומטי, או ADF, נחשב למאפיין ענקי וחשוב ביותר שיש לחפש בעת רכישת מדפסת משולבת. אלו הם מגשי נייר ממוכנים המאפשרים לכם לסרוק מסמכים המכילים דפים רבים ללא כל צורך בהזנה ידנית של כל דף לתוך המדפסת. חשוב גם לרכוש מדפסת הכוללת זיכרון פקס של 100 דפים לכל הפחות כך שתהיה באפשרותכם לשלוח ולקבל מסמכים ארוכים.

מאפיינים

במידה ואתם משתמשים של מוצרי Apple, חפשו אחר מדפסת התואמת את פרוטוקול ההדפסה האלחוטית של Apple, AirPrint. מאפיין זה מאפשר לכם להדפיס בצורה אלחוטית מכל מכשיר iPhone, iPad או Mac. במידה ואתם משתמשים במכשיר אנדרואיד, חפשו אחר מדפסת הכוללת אפליקציית הדפסה אנדרואיד.

הדפסת ענן של גוגל נחשב למאפיין יעיל נוסף, המאפשר לכם להדפיס למדפסת שלכן מכל מקום בו יש לכם חיבור לרשת האינטרנט. חפשו מדפסת הכוללת הדפסת Wi-Fi כך שתוכלו לשלוח עבודות הדפסה למדפסת בצורה אלחוטית ממחשב נייד או ממחשב נייח של Windows.

עזרה ותמיכה

הקצינו לחברות תוצאת עזרה וסיוע המשקפת את איכות שירות התמיכה בטלפון שקיבלנו. אנא וודאו כי למדפסת שאתם בוחרים יש לפחות שנה אחרת אחריות, דבר הנחשב לתקן עבור מכשירים אלו. צ'אט חי מהווה מאפיין נוסף יעיל במיוחד, כיוון שהוא יסייע לכם להימנע מלחוות תפריטי טלפון מתסכלים ומזמני המתנה כאשר עולה לכם שאלה פשוטה.

מדפסות משולבות מספקות למשרד הקטן שלכם או למשרד הביתי שלכם את כל המאפיינים שיש למכונת פקס, למכונת צילום ולמדפסת. בדקו את הסקירות היסודיות שלנו ואת השוואות המאפיינים אחד לאחד על מנת לבחור את המדפסת המשולבת הטובה ביותר שתענה לצרכים שלכם.

 

להזמנת דיו למדפסת חייגו 1700-50-70-55 .

 

השאירו פרטים

ונחזור אליכם מיידית    השאירו פרטים

    ונחזור אליכם מיידית      התקשרו עכשיו 1700-50-70-55