לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לדיו / טונר למדפסת שלכם
חייגו 1700-50-70-55 והשליח בדרך אליכם

5 מדפסות של חברת hp שכדאי לכם להכיר

מדפסות של חברת HP שאנחנו ממליצים לכם להכיר לפני רכישת מדפסת

מעוניינים לרכוש מדפסת חדשה ולא יודעים איך לגשת למשימה? תנו לנו לעשות לכם חיים קלים! לפניכם סקירה של 5 מדפסות מומלצות מבית hp, היתרונות, החסרונות וכל מה שחשוב לדעת. לכם נותר רק לבחור!

שמן של מדפסות של חברת HP הולך לפניהן בעולם כולו והן מהוות שם נרדף עבור מדפסות איכותיות ואמינות במיוחד. אם גם אתם מחפשים את המדפסת הבאה שלכם, כאן תמצאו 5 מדפסות מומלצות מבית החברה, המתאימות למגוון צרכים משרדים או ביתיים.

HP Deskjet 4155

מדפסת מושלמת ונוחה לשימוש גם עבור מי שטכנולוגיה לא נחשבת לצד החזק שלו. היא בעלת חיבורים פשוטים וממשק קל ונוח ועם זאת היא נמצאת כמעט בכל רשימת מדפסות איכותיות שיש, הסיבה לכך היא בזכות הרזולוציה הגבוהה שהיא מספקת להדפסות, אשר עומדת על 1200 dpi. יתרון משמעותי נוסף שלה הוא התפוקה הרבה שהיא מספקת לצד המהירות הגבוהה – מהירות הדפסה מקסימלית של 9 עמודים בממוצע לדקה. המדפסת הזו בעלת יכולת לעמוד בעומסי עבודה כבדים ולכן היא נחשבת לבחירה טובה גם עבור משרדים ובתי עסק. היא מתאימה גם למגוון שימושים יצירתיים, היות והיא מאפשרת להדפיס על שלל סוגי חומרים – מעטפות, כרטיסי ביקור ועוד. ניתנת לחיבור באמצעות אלחוטי וכן באמצעות כבל USB. ומאפשרת חיבור ישירות למכשירים ניידים כמו טאבלטים וסמארטפונים.

חיסרון: מדי פעם עלולה להיווצר תקלה בסנכרון האלחוטי.

HP Deskjet Ink Advantage 3790

הבחירה המובילה למי שמחפש מדפסת אמינה במחיר נגיש. מדפסת משולבת רב תכליתית הנחשבת לפופולארית במיוחד מתוך המדפסות של חברת HP. היא כוללת פונקציות של סורק וצילום ומאפשרת הדפסה על מגוון חומרים ומדיות, כמו ברושורים, כרטיסי ביקור ומעטפות. בעלת קצב הדפסה של עד 19 עמודים לדקה. מלבד חיבור למחשב, היא מאפשרת להדפיס גם דרך מכשירים ניידים.

חסרון: המארז אינו כולל כבל USB.

HP OfficeJet Pro 6978

כשמדברים על מדפסות של חברת HP מתכוונים למדפסות כמו זו שלפניכם. מדפסת משולבת אשר איכות ומחיר נוח במוצר אחד. בעלת פונקציות של סריקה, מכונת צילום ומדפסת המפיקה הדפסות ברזולוציה גבוהה ואיכותית. היא קומפקטית וחסכונית במקום, בעלת קצב הדפסה מקסימלי של עד 10 עמודים בדקה ויכולה לספק תפוקה של עד 1000 הדפסות בחודש בממוצע.

חסרון: בהשוואה למדפסות אחרות בקטגוריה נחשבת לאיטית יותר.

HP Officejet Pro 7740

HP All-in-One OfficeJet Pro 7740

לבית או למשרד, המדפסת המשולבת הזו מתאימה לכולם. משלבת בין סורק, מכונת צילום, פקס ומדפסת, הכל תוך יכולת עמידה בעומסי הדפסה גבוהים במיוחד ובאיכות הדפסה חדה של 1200 dpi. בנוסף, קצב ההדפסה שלה נחשב למהיר והיא יכולה להגיע עד ל-34 הדפסות בדקה. יתרון נוסף שלה הוא שהיא מאפשרת חיבור למגוון רחב של מכשירים, טאבלטים וניידים של יצרנים שונים וכן ניתנת לחיבור USB וחיבור אלחוטי.

חסרון: מחיר גבוה יחסית.

HP Laser MFP M234sdn

מדפסות של חברת HP מתאפיינות בחוזק ובאמינות, כזו בדיוק המדפסת שלפניכם. מדפסת לייזר אמינה המאפשרת להדפיס כמות גדולה תוך זמן קצר – ממוצע של 20 עמודים לדקה. היא חזקה במיוחד ועומדת בעומסי הדפסה כבדים של עד 10,000 דפים בחודש. בנוסף, היא נחשבת לחסכונית ומאפשרת להגיע לעד 1000 הדפסות מבלי להחליף טונר. יתרון נוסף שלה הוא שהיא מאפשרת הדפסה על מגוון גדלים ומדיות שונות – נייר בגדלים שונים, כרטיסי ביקור, מעטפות ועוד. מבחינת חיבור היא מתחברת ישירות למכשירים ניידים וכן באמצעות כבל USB

חיסרון: אינה מאפשרת הדפסה בצבע.

השאירו פרטים

ונחזור אליכם מיידית    השאירו פרטים

    ונחזור אליכם מיידית      התקשרו עכשיו 1700-50-70-55