לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לדיו / טונר למדפסת שלכם חייגו 1700-50-70-55 והשליח בדרך אליכם

דיו למדפסת Canon Pixma MX360

צבע דגם מ"ל כמות דפים
שחור
דיו PG-510 - -
צבעוני
דיו CL-511 - -
שחור
דיו PG-512 - -
צבעוני
דיו CL-513 - -

השאירו פרטים

ונחזור אליכם מיידית  דיו למדפסת

  התקשרו 1700-50-70-55 והשליח בדרך – משלוחים חינם לכל הארץ!

  • דיו וטונרים לכל סוגי המדפסות
  • משלוחים חינם לכל הארץ
  • מוקד ההזמנות פתוח עד 22:00
  • מעל 100,000 לקוחות קבועים
  דיו למדפסת Canon Pixma MX360 מכיל 4 סוגים של ראשי דיו.

  יש מגוון של 2 ראשי דיו בצבע שחור ו-2 ראשי דיו צבעוניים.

  Canon MX360

  מהירות הדפסה ואיכות פלט הדפסה

  מדדנו זמן הדפסה של הגרסה האחרונה לדגם MX360 של מערכת היישומים העסקית שלנו (כפי שנקבע הזמן בעזרת החומרה והתוכנה של QualityLogic), המשלבת דפי גרפיקה, דפי טקסט ודפים עם תוכן משולב, בקצב של 1.8 דפים בדקה (ppm). איכות ההדפסה הייתה טובה עבור מדפסת הזרקת דיו, וטובה מאוד עבור MFP במחיר שלה. התווים היו פריכים באופן סביר וכהים עבור מדפסת הזרקת דיו. הפלט טוב מספיק לשימוש עסקי פנימי, למרות שיתכן ולא תרצו לעשות שימוש במדפסת דגם MX360 להדפסת מסמכים כגון קורות חיים באמצעותם תרצו להרשים מישהו בשל המראה החזותי שלהם.

  איכות הגרפיקה הייתה שווה למרבית מדפסות הזרקת הדיו שבדקנו, טובה מספיק לשימוש עסקי כללי, לרבות הודעות PowerPoint. הצבעים היו עשירים. הבעיות, שכולן היו מזעריות, כללו התקבצות (banding) (דפוס רגיל של פסי שינוי צבע בחלק מאזורי הצבע האחיד), מיזוג צבעים (שיבוש של אזורים אחידים והפיכתם לצבע גרגירי דק), וביות בהדפסה של חלק מהקווים המאוד עדינים.

  איכות תמונה הייתה אופיינית עבור MFP של הזרקת דיו. הצבעים היו רוויים היטב אולם לא יתר על המידה. הדפסה בצבע אחד הראתה גוון קל. אבדו חלק מהפרטים באזורים בהירים בחלק מהתמונות. האיכות הכללית שלהן הייתה בערך ברמה שהייתם מצפים לה מהדפסות בחנויות כלבו.

  נוסף על כך שהיא משמשת כ-MFP למשרד ביתי, מדפסת Canon Pixma MX360 יכולה הייתה למלא תפקיד כפול בתור מדפסת של משרד ביתי וכמדפסת ביתית, וזאת הודות לאיכות התמונה המכובדת שלה, או שהיא יכולה הייתה לשמש כמדפסת אישית במשרד גדול יותר.

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם מיידית   התקשרו עכשיו 1700-50-70-55