לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לדיו / טונר למדפסת שלכם חייגו 1700-50-70-55 והשליח בדרך אליכם

דיו למדפסת Canon PIXMA MX395

צבע דגם מ"ל כמות דפים
שחור
דיו PG-540XL - 600
צבעוני
דיו CL-541XL - -
צבעוני
דיו CL-541 - -
שחור
דיו PG-540 - -

השאירו פרטים

ונחזור אליכם מיידית  דיו למדפסת

  התקשרו 1700-50-70-55 והשליח בדרך – משלוחים חינם לכל הארץ!

  • דיו וטונרים לכל סוגי המדפסות
  • משלוחים חינם לכל הארץ
  • מוקד ההזמנות פתוח עד 22:00
  • מעל 100,000 לקוחות קבועים
  דיו למדפסת Canon PIXMA MX395 מכיל 4 סוגים של ראשי דיו.

  יש מגוון של 2 ראשי דיו בצבע שחור ו-2 ראשי דיו צבעוניים.

  Canon MX395

  מדפסת דגם Canon Pixma MX395 אינו הדגם המהיר ביותר שקיים בשוק, עם קצב הדפסות טקסט של 9.5 דפים בדקה. האיכות ברמה זו של מדפסות בלתי אחיד על מנת לעשות בה שימוש לכל דבר מלבד להדפסת מסמכי טיוטה, ובזמן שאיכות ההדפסה בקצב האמצעי של 7.4 דפים בדקה, כהה יותר, חסרה גם בהירות של הטקסט.

  לאמיתו של דבר, אפילו עם איכות ההדפסה הגבוהה ביותר במהירות של 1.9 דפים בדקה, חסרה איכות של פלט הדפים לה יזדקקו משתמשים בבית ובמשרד בעבור תכתובות עסקיות. במידה וטקסט נחשב דבר הנמצא בראש סדר העדיפויות, עדיף לאותם אנשים בעלי תקציב מאוד מוגבל, לרכוש מדפסת לייזר זולה כגון מדפסת דגם Pantum P2050.

  כאשר מדובר בגרפיקה צבעונית, זה עניין אחר לגמרי. במקרה הזה הפלט של מדפסת Canon Pixma MX395 בהיר ושמח. אפילו בקצב המהיר ביותר של 3.5קצב המהיר ביותר של 3.ין אחר לגמרי. דגם  ים בבית ובמשרד לון הראשון של ערצות עליהם בזמן שיצאו לסיור על המטוס. דפים בדקה, דיוק ונאמנות הצבע טובה באופן מפתיע, ובתוספת של נייר צילום, התוצאות הטובות ביותר באיכות הגבוהה ביותר בקצב הדפסה של 0.6 דפים בדקה מבריקות.

  הסורק גם כן יעיל ביותר, ומייצר סריקות מהימנות ומדויקות בקלות יחסית.

  מדפסת Canon Pixma MX395 אינה עושה שימוש במכלי צבע נפרדים, על כן עליכם לרכוש שתי מחסניות בלבד. החיסרון של מדפסת זו הוא שאם אתם עושים שימוש יתר בצבע מסוים, יהיה עליכם להחליף את המכל כולו הרבה לפני שהוא התייבש והתרוקן הלכה למעשה. הדבר אינו מוכיח על כך שמדובר במדפסת זולה להדפסת טקסט, עם תמחור מונו של 2.8 סנט לדף – אפילו עם המחסניות החסכוניות ביותר עם הקיבולת הגבוהה ביותר שקיימות. מחסנית הצבע, עם זאת, אינה הרבה יותר יקרה, עם הספק עבודה בתמחור של 4.7 סנט לדף. אולם מחיר זה עשוי להכפיל את עצמו במידה וברצונכם להדפיס תמונות על דף שלם. מדפסת Canon PIXMA MX455 היא מדפסת הזרקת דיו היקפית רב תכליתית קטנה (MFP) לשימוש במשרדים ביתיים. מדפסת זו מסוגלת לסרוק, להדפיס, להעתיק ולשלוח ולקבל פקסים. מדפסת זו אינה כוללת ממשק אתרנט מחווט, אולם באפשרותה להתחבר לרשת אלחוטית במטרה לשתף חומרים בין מספר משתמשים. המאפיין היחיד שאנו מפספסים היא הדפסה דו כיוונית אוטומטית (משני הצדדים), אולם מנהל ההתקן יסייע לכם לעשות זאת בצורה ידנית.

   

   

   

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם מיידית   התקשרו עכשיו 1700-50-70-55