לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לדיו / טונר למדפסת שלכם חייגו 1700-50-70-55 והשליח בדרך אליכם

דיו למדפסת Epson BX305F

צבע דגם מ"ל כמות דפים
שחור
דיו T1291 - -
כחול
דיו T1292 - -
אדום
דיו T1293 - -
צהוב
דיו T1294 - -

השאירו פרטים

ונחזור אליכם מיידית  דיו למדפסת

  התקשרו 1700-50-70-55 והשליח בדרך – משלוחים חינם לכל הארץ!

  • דיו וטונרים לכל סוגי המדפסות
  • משלוחים חינם לכל הארץ
  • מוקד ההזמנות פתוח עד 22:00
  • מעל 100,000 לקוחות קבועים
  דיו למדפסת Epson BX305F מכיל 4 סוגים של ראשי דיו.

  יש מגוון של 1 ראשי דיו בצבע שחור ו-3 ראשי דיו צבעוניים.

  מדפסת Epson Stylus Office BX305FW

  מאפיינים מרכזיים: השימושיות בפקס: מסך LCD המבוסס על טקסט של שתי שורות: תחזוקה פשוטה וקלה של מחסניות הדיו: חבילת תוכנות טובה הכוללת פלטפורמה כפולה: מזין מסמכים אוטומטי.

  יצרן: Epson.

  לא כולם עושים שימוש במדפסות הזרקת דיו all-in one להדפסת תמונות ולשימוש בבית ובמשרדים קטנים, הדפסה על נייר רגיל חשוב הרבה יותר. לחברת Epson יש מגוון מדפסות הזרקת דיו לשימוש במשרדים קטנים המגיעות תחת המותג Stylus Office. מדפסת Stylus Office BX305FW נחשב לדגם חסכוני שעדיין מציע אפשרויות של הדפסה, סריקה, העתקה ושליחת פקסים.

  המדפסת עומדת בקווים הכלליים של דגמי Epson אשר שוחררו לאחרונה לשוק, עם מכסה החותם הגלי שלו ועד למגש הזנת המסמכים האוטומטי (ADF) היכול להכיל עד 30 דפים. הזנת הניירות מתבצעת באמצעות מגש כמעט אנכי הממוקם בחלק האחורי של המדפסת, אותו מדרגת חברת Epson ל-120 דפים, אולם מכיוון שמדובר בנייר 64 gsm, יתמזל מזלכם אם תצליחו להכניס לתוכו 100 דפים של 80 gsm. הנייר מוזן לתוך מגש דו שלבי הממוקם בחלק הקדמי של המדפסת.

  לוח הבקרה, הכולל משטח אפור ארוג ומותקן בזווית קבועה, עמוס למדי, עם ריבוע גדול המיועד לניווט בתפריט, לחצנים להפעלה ולעצירה של משימות, מקלדת מספרים וחמישה לחצני פקס המיועדים לחיוג מהיר. כמו כן כוללת המדפסת מסך LCD המבוסס על טקסט של שתי שורות ללא אור אחורי, אולם עם חדות טובה, כך שניתן לראות את הטקסט היטב תחת אור תקורה.

  אם תקפלו את כל החלק של הסורק על מנת להשיג גישה לראש המדפסת ולארבע מחסניות הדיו למדפסת שלה. אלו מקליקות פנימה בקלות ולאחר פעולת שאיבת דיו הכרחית, מוכנות להדפסה.

  מדפסת Stylus Office BX305FW פועלת תחת מערכת ההפעלה של Windows OS X וכוללת עותק של תוכנת Presto! תוכנת PageManager 9 כלולה, ומטרתה לטפל בניהול מסמכים וב- OCR בשתי הפלטפורמות. בנוסף מסופקת תוכנת Epson אחרת, הכוללת גם יישומים לטיפול בסיסי בהדפסת תמונות ולהדפסת דפי רשת.

   

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם מיידית   התקשרו עכשיו 1700-50-70-55