לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לדיו / טונר למדפסת שלכם חייגו 1700-50-70-55 והשליח בדרך אליכם

טונר למדפסת Samsung SCX-3405F

צבע דגם מ"ל כמות דפים
שחור
טונר MLT-D101 - -

השאירו פרטים

ונחזור אליכם מיידית  דיו למדפסת

  התקשרו 1700-50-70-55 והשליח בדרך – משלוחים חינם לכל הארץ!

  • דיו וטונרים לכל סוגי המדפסות
  • משלוחים חינם לכל הארץ
  • מוקד ההזמנות פתוח עד 22:00
  • מעל 100,000 לקוחות קבועים

  Samsung SCX-3405W

  חברת Samsung היא אחת הספקיות המובילות בשוק של מדפסות לייזר חד ערוציות ושל המדפסות עם כל הפונקציות כלולות ומדפסת דגם SCX-3405FW מוסיפה אמצעי פקס ומזין מסמכים אוטומטי (ADF) למדפסת דגם SCX-3405W. לאורך התהליך, עובדה זו הופכת את המדפסת הזו לסוס עבודה מסוג SOHO.

  מדפסת זו המגיעה בצבע אפור בהיר וחצי כהה, ביחד עם טביעת רגל קטנה ועקומה מסודרת ל-ADF שלה, ההיבט המרשים והבולט ביותר של המכונה הוא הפתח המלבני, המעוגל הממוקם בדיוק מתחת לסורק. פתח זה מיועד לפלט היוצא ממנוע מדפסת הלייזר החד ערוצית (מונו) וקיימת הארכה הנשלפת החוצה שמטרתה לספק תמיכה בדפים בזמן שהם יוצאים מהמדפסת.

  זה ומגש הקלט המקופל כלפי מטה, מגדילים את טביעת הרגל של המדפסת במידה ניכרת כאשר היא בשימוש, ולא כלול מכסה למגש, כך שיתכן ותרצו לקפל את המגשים פנימה בזמן שאינכם מדפיסים חומרים.

  לוח הבקרה מציע גם מקלדת נומרית (מספרים) לחיוג מספרי פקס – למרות שלא כלול מקש בודד לחיוגים מהירים – ועוד שלושה לחצנים מיוחדים. לחצן זיהוי העותק (ID Copy) מפעיל שתי סריקות נפרדות, של החלק הקדמי ושל החלק האחורי של הכרטיס, ומדפיס אותם על גבי דף אחד.

  מחסנית התוף והטונר למדפסת המגיעה בחלק אחד, מחליקה למטה עמוק לתוך לבה של מדפסת דגם SCX-3405FW, ברגע שקיפלתם את הסורק ואת חלק כיסוי המדפסת, הממוקם מתחת.

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם מיידית   התקשרו עכשיו 1700-50-70-55